Ebru Sanatı
Ebru Sanatı

Hazır Ebru Kitresi 1000 ml (R14690)

Marka : ARTEBELLA
Fiyat : 1,39€

EBRU BOYASI SIVI KİTRE 1000 ml

Ebru sanatı, ne kadar zahmetli olsa da verdiği keyif de o kadar fazladır. Özel boya ve fırçalarla icra edilen ebru sanatı için en önemli malzemelerden bir tanesi de kitredir. Normal suya şekil vermenin bir hayli zor olması sebebiyle kullanılan kitre, suyu yoğunlaştırarak sanatçının hayalindeki şekli vermesine yardımcı olur. Sıvı kitre 1000 ml kullanarak teknenize başka hiçbir şey eklemenize gerek kalmadan sanatınıza başlayabilirsiniz.

Sanatınıza Kitre ile Şekil Verin

  • Teknenize yalnızca kitre katarak resminize şekil vermek için uygun yoğunlukta bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.
  • Kitre, hiçbir kimyasal içermemesi sebebi ile cildinize ve sağlığınıza zarar vermez. Gönül rahatlığı ile kendinize ebru sanatının kollarına bırakabilirsiniz.
  • Artdeco sıvı kitre, tekneye aktarıldıktan sonra 15 gün boyunca kullanım olanağı sunar. Her kullanımdan sonra oda sıcaklığında muhafaza edeceğiniz kitrenin üzerine kitre ile temas edecek şekilde kâğıt sererek bu imkânı yakalayabilirsiniz.
  • Artdeco sıvı kitre, kullanıma hazır olarak üretildiğinden başka hiçbir maddeye gerek kalmadan sanatınızı icra etmeye başlayabilirsiniz.
  • Ebru sanatı için kullanılan özel boyalarla tam uyumlu bir yapıya sahiptir. Boyalara istediğiniz şekli verebilmeniz için özel olarak üretilmiştir.

Sanatla Uyumlu Teknik Özellikler

  • Hacim: 1000 ml
  • Tür: Sıvı
  • Tekrar Kullanım Olanığı: Var

Adında Sanat Var!

Artdeco, yalnızca sanat alanında değil farklı sektörler için ürettiği özel boyalarla da dünyada saygı duyulan bir markadır. İsmini sanattan alması, sanat alanında yaptığı çalışmaları ne kadar önemsediğinin bir başka göstergesi olarak sayılabilir. Çoğu sanatçının sıklıkla kullandığı Artdeco ile siz de sanatınızı hayalinizdeki gibi hayata geçirebilir, hayal dünyanızın sınırlarını aşabilir ve sanattan aldığınız keyfi katlayabilirsiniz.

 

Artdeco 015M-1000 Ebru Kitresi

Ebru sanatı oldukça zahmetli ve dikkat isteyen bir sanattır. Ebru teknesindeki su yoğun değilse figür oluşturmada zorluk çeker, istediğiniz esere ulaşamazsınız. Çünkü arı su çok hareketlidir bunun içine suyunuza kitre katmalısınız.

Artdeco ebru kitresi sayesinde istediğiniz tüm figürleri kolay ve eksiksiz elde edebilirsiniz. Artdeco hazır ebru kitresi hiçbir şey eklemenize gerek kalmadan çalışmanıza uygun hazırlanmıştır. 15 güne kadar kullanabileceğiniz bu kitre sayesinde yarı yolda kalmadan sorunsuz bir şekilde çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınıza hiçbir zararı olmayan bu ürün içinde sağlığınızı tetikleyen hiçbir madde kullanılmamıştır.

Ebru sanatınızı gerçekleştireceğiniz her alanda kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde eşsiz çalışmalara imza atabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

· Başka hiçbir şey eklemenize gerek kalmadan hazır olarak kullanabilirsiniz

· Hazır ebru kitresini doğrudan ebru teknesine aktarıp kullanmaya başlayabilirsiniz

· Tekneye aktarılmış kitre, oda sıcaklığında ve her kullanım sonrası, üzeri kitre ile temas edecek şekilde kağıt kapatılarak 15 gün boyunca kullanılabilir

· 1000ml

· Sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamıştır