REFSAN ATÖLYELERİ

 

REFSAN anahtar teslim atölye projeleri ile birçok eğitim kurumuna hizmet vermektedir. Eğitim amacına göre atölye tasarımı ve atölye ihtiyaçlarına göre fırın ve makinelerimizle eğitim ve rehabilitasyon kurumlarına çözümler üretmekteyiz. Sanat eğitimi veren kurumlarla yakın ilişkilerimizi onların ihtiyaçları olacak tüm malzeme ekipman, fırın ve makineleri proje kapsamında sunarak güçlendiriyoruz.

Üniversiteler, meslek yüksek okulları, enstitüler, halk eğitim merkezleri, bakanlıkların meslek eğitim birimleri gibi kurumların planladıkları seramik, çini ve cam atölyeleri için sıfırdan atölye tasarımı  ve kurulumu, makine ve ekipman üretimi, eğitim uygulamalarına göre fırın üretimi ve kurulumu sağlamaktadır. Ayrıca el aletleri, çamurlar, boyalar, sırlar gibi atölye malzemeleri de REFSAN tarafından üretilir ve proje kapsamınızda atöyle kurulumuna dahil edilir. Seramik, çini, porselen, cam ile ilgili eğitimlerde tüm aşamalarda kurumunuza özel atölyeleri birlikte hazırlayalım.

Yüksek kaliteli ve dayanıklı fırın ve makinelerimiz uzun yıllar eğitim ve ve sanat çalışmalarında en uygun sonuçları vermek için üretilmiştir. Standart fırınlarımızla sektördeki birçok ihtiyacı karışılmamıza rağmen kurumunuza özel ısıl süreçler, yükleme tipleri gibi özelleştirilmiş fırınlarımızla size özel çözümler de sunuyoruz.

Atölye kurulumu, yenilemesi ya da güncellemesi için ihtiyacınız olan tüm fırınlar, ekipmanlar ve malzemeler REFSAN'da!


 

Anaokulları, İlköğretim kurumları

 

Genç sanatsever öğrencilerimiz için kurulan Seramik ve çömlek atölyelerinde sizlere tüm aşamalarda yardımcı oluyoruz. Çömlekçi tornaları, seramik fırınları, çalışma masaları, başlangıç setleri, el aletleri, bisküvi ürünler, ve daha birçok malzeme için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim kurumunuzda atölye tasarımıyla başlayan çalışmalarımız, atölyede verimli alan kullanımı ve eğitimin en iyi şekilde tamamlanabileceği şekilde kurulum gerçekleştiriliyor. Eğitim süresince kullanacağınız tüm ekipmanları ve malzemeleri REFSAN size ulaştırıyor. Seramik sanatına ilgiyi en iyi şekilde gençlerimize aktaralım.

Anaokulları, kolejler, ilköğretim okulları ve benzeri kurumlara özel çalışmalarımız için bize ulaşın!

image

Halk Eğitim Merkezleri, Ortaöğretim Kurumları

Seramik ve çömlekçilik sanatına ilgi duyan genç arkadaşlarımıza, temel eğitimi ve sanatın inceliklerini gösterebileceğiniz atölyeleri REFSAN'la birlikte kurun.

Seramik ve çömlek atölyelerinde sizlere tüm aşamalarda yardımcı oluyoruz. Atölye kurulum porjelerimiz ile Seramik fırınları, çalışma masaları, çömlekçi tornaları, profesyonel el aletleri, bisküvi ürünler, ve kurutma rafları, boyalar ve sırlar gibi birçok malzeme ve ekipman için size çözümler üretiyoruz.

Atölyerimiz, eğitm kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır. Atölyede her zaman en verimli kullanabileceğiniz şekilde yerleşim ve kurulum sağlanır. Hem yeni atöyle kurulumu hem de atölyede güncellemeleriniz için REFSAN sizin yanınızda.

Eğitim sırasında kullanabileceğiniz tüm atölye çözümleri, malzemeler, ekipmanlar için bize ulaşın.

image

Sanat Atölyeleri

 

Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Meslek Liseleri gibi Seramik, cam, çini sanatlarını ve üretim metotlarını kapsayan eğitimler için atölye kurulumları için REFSAN yanınızda.

Seramik, çini ve çömlek, uygulamaları için çamurdan üretim yapma, pişirme metotları ve süsleme sanatları ile ilgili tüm fırın, makine ve ekipmanları REFSAN olarak üretimi sağlayıp sizlere ulaştırıyoruz. Atölye kurulum projeleri ve güncellemeleri, fırınlar, turnet ve çamur/kil hazırlama makineleri, profesyonel el aletleri, çalışma masaları, gibi kurumunuzun tüm seramik sınıfı ihtiyaçlarını tek seferde karışlıyoruz.

Atölyelerimiz, eğitim ve üretim performansını gözeterek tasarlanır ve kurulur. Uzun yıllar eğitim ve ve sanat çalışmalarınızda en uygun sonuçları almanız için REFSAN her zamana yanınızda.

Kurumunuzun eğitimi için atölye çözümleri, malzemeler, ekipmanlar ve fırınlar gibi tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

image
seramik firinlari

KAMARA FIRINLAR

 

27 lt'den 400lt iç hacme kadar olan fırınlarımızla tüm pişirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Programlanabilir dijital ile planlamanıza uygun saatler ve ısıtma methodları kullanabilirsiniz.

 

Şimdi İnceleyin!

toploader

TOP FIRINLAR

 

16lt- 200lt arası üretilebilen üstten yüklemeli fırınlar ile ürettiğiniz sanat eserlerini en uygun sonuçlar için pişirin. Programlanabilir dijital ile planlamanıza uygun saatler ve ısıtma methodları kullanabilirsiniz.

 

Şimdi İnceleyin

cömlekci tornaları

ÇÖMLEKÇİ TORNALARI

 

Profesyonel tornalar ile çömlek sanatını birlikte yükseltelim. Daha küçük uygulamalar ve genç sanatçılarımız için olan yeni hobby, midi ve mini tornalaramıza da
göz atın!

 

Şimdi İnceleyin!

seramik camurlar

ÇAMURLAR, BOYALAR ve SIRLAR

 

Seramik ve çini çamurlarmızla her zaman en kaliteli ürünleri kullanarak sanatınızı en iyi şekilde yansıtın! Pişirme öncesi eserlerinizi renklendirme ve sırlama için en ideal ürünleri bulabilirsiniz.

 

Şimdi İnceleyin!

 

 

ATÖLYE ÖRNEK GÖRSELLERİ

 

Lights
Nature
Nature
Lights
Nature
Nature
Lights
Nature
Nature
Lights
Nature
Nature
Lights
Nature
Nature
Lights
Nature
Nature
Lights
Lights
Lights
Lights
Lights
Lights
Lights
Lights
Lights
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR