TESLİMAT KOŞULLARISiparişleriniz, ödemenizin banka tarafından onaylanmasını takiben, genellikle 4 iş günü içerisinde (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir.

 

Kargoya verilen siparişlerin teslimat süresi, alıcının bulunduğu bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü arasında değişiklik gösterebilir.

Ambar/Nakliye firmalarına verilen siparişlerin teslim süresi, alıcının bulunduğu bölgeye bağlı olarak 3-10 iş günü arasında değişiklik gösterebilir.

REFSAN aracı ile teslim edilecek siparişlerin teslim süresi, alıcının bulunduğu bölgeye bağlı olarak 3-15 iş günü arasında değişiklik gösterebilir.

 

Özel üretim ürünler, fırınlar ve makineler gibi özel taleplere bağlı olarak üretilen ürünlerin teslim süreleri, ürünün imalat sürecine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri, ilgili ürün sayfalarında açıkça belirtilmiştir. Ayrıca, satış temsilcinizden de bu konuda bilgi alabilirsiniz.

 

Tarafımızdan kaynaklanan herhangi bir aksilik durumunda sipariş teslim süreleri uzayabilir, bu durumda üyelik bilgileriniz üzerinden sizi bilgilendireceğiz.

Bu nedenle, üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması büyük önem taşımaktadır. Lütfen bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmayacağını unutmayınız.

 

Seçtiğiniz ürünler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla size ulaştırılacaktır.

Satın aldığınız ürünlerin teyidi, size bir e-posta ile bildirilecektir.

Eğer seçtiğiniz ürünlerden biri stoklarımızda bulunmuyorsa, ilgili ürünle ilgili bir e-posta alacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

refsan.com.tr online alışveriş sitesi, aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sunar.

Ödemesi internet üzerinden yapılan ürünlerin stoklarda bulunmaması durumunda, minimum 4 (dört) gün ve maksimum 30 (otuz) gün bekleme süresi bulunmaktadır. Eğer ürün bu süre içinde tüketiciye teslim edilemezse, yapılan ödeme tüketiciye iade edilecektir.

 

Bu hak ön sipariş olan ürünlerde geçerli olmamakla birlikte ön sipariş teslim tarihi müşterice kabul edilmiş sayılmaktadır. Ön siparişli ürünlerde müşterinin cayma hakkı devam etmektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR