Servis
        REF-SAN İzolasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, Kütahya’daki merkez ofisi başta olmak üzere, Servis Merkezimizdeki donanımlı teknik kadromuz ile birlikte siz müşterilerimize en kısa zamanda servis hizmeti vermektedir.
       Gelen arıza çağrıları, Servis Merkezimize bildirilerek değerlendirilir. Firmanızdaki yetkili personel ile görüşülerek önce yerinde çözüm temin edilir. Daha büyük ve kapsamlı arızalar için ise, Servis Merkezimizdeki atölyemizde gerekli müdahaleler yapılmaktadır.  
         Etkin Stok Yönetimi sayesinde maksimum yedek parça stok kapasitesi hesaplanıp, yedek parçaların Kütahya merkez depodan temini sağlanır.
      REF-SAN marka ürünlerimiz her türlü işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantimiz altındadır. Servis Merkezi tarafından değiştirilen tüm orjinal ve tamir görmüş yedek parçalar, 2 yıl REF-SAN servis hizmeti ve ürün garantisi altındadır.

>>>Form İçin Tıklayınız<<<<
          

Sorular
Teknik Servis Talep Formunu Nereden Bulabilirim?
 Aşağıdaki linkten bunu indirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.
Teknik Servis Talep Formunu Nereden Bulabilirim?
 Aşağıdaki Linkten bunu indirebilirsiniz?


LİNK
Sizden yeni firin aldim. Atölyemde ne gibi hazirliklar yappmam gerekir.
 Firmamız kuruluma gelmeden önce size ön hazırlık formu gönderecek buradaki eksiklikler tamamlandıktan sonra. Kurulumunuz daha hızlı gerçekleşir.

Ön hazirlik formu nedir neleri kapsar?
Ön Hazırlık Formu müşterimizin atölyedsinde önceden yapılması gereken hazırlıklardır.
Mesela fırına kadar çekilecek olan kablo kesiti, konulması gereken sigorta kutusu, kapılardan fırın geçmeyecek ise gerekli tadilatın kapı üzerinde yapılması, ağır ürünler olduğundan dolayı gerekli taşıma ekipmanının hazır bulundurulması gibi.